صفحه کابینت در کرج

 در بازسازی کرج, دکوراسیون کرج, کابینت کرج

صفحه کابینت در کرج

صفحه کابینت در کرج بخشی از کابینت‌های آشپزخانه است که به صورت پنل های مستطیلی با اندازه ها و ضخامت های مختلف ساخته می شود.

این صفحات در کنار هم قرار می‌گیرند تا کابینت آشپزخانه ساخته شود. صفحات کابینت معمولاً از چوب، MDF، پی وی سی، شیشه و سایر مواد ساختمانی ساخته می‌شوند. طراحی و رنگبندی صفحات کابینت آشپزخانه می‌تواند برای تأثیرگذاری بیشتر بر محیط آشپزخانه و جلب توجه کاربران به طور مناسب و با توجه به سبک دکوراسیون داخلی، به شکل‌های مختلفی باشد.

 

 

انواع صفحه کابینت

ام دی اف (MDF): صفحه کابینت ام دی اف یکی از محبوب‌ترین نوع صفحه کابینت ها است. این نوع صفحه کابینت با استفاده از چوب خرده‌کرده و رزین ساخته شده و با فشار و حرارت مناسب به شکل صفحه تبدیل می‌شود. این نوع صفحه کابینت به دلیل قابلیت انعطاف پذیری و قابلیت پردازش آسان در طراحی کابینت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین این نوع صفحه کابینت نسبتاً ارزان و سبک می‌باشد.

MDF روکش دار: این نوع صفحه کابینت همانند صفحه کابینت ام دی اف با چوب خرده کرده و رزین ساخته می‌شود. با این تفاوت که روی آن روکشی از چوب
طبیعی یا لایه‌ای از PVC قرار داده شده است که ظاهر زیبا و طبیعی به کابینت می‌بخشد. همچنین این نوع صفحه کابینت در برابر خط و خش و ضربه
مقاوم تر است.

MDF لمینته: در این نوع صفحه کابینت از صفحه ام دی اف استفاده می‌شود که با یک لایه لمینیت پوشیده می‌شود. لمینیت یک نوع پوشش مقاوم در برابر خط
و خش و آسیب‌های دیگر است. همچنین این نوع صفحه کابینت به دلیل مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت، به صورت گسترده در کابینت‌های آشپزخانه استفاده می‌شود.

صفحه کابینت شیشه کریستال رنگی:این نوع از صفحه کابینت قادر است فضای آشپزخانه را بزرگ تر از آن چیزی که هست نشان دهد. به علاوه آن که امکان سوراخ کاری و یا جاسازی سینک و گاز را نیز به راحتی دارد. از سری مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    زیبایی
•    نشکن بودن
•    جاگذاری گاز و ظرف‌شویی بدون درز
•    مقاوم در برابر خش
•    نظافت راحت

صفحه کابینت سنگ طبیعی

در گذشته از صفحات سنگی بیشتر روی کابینت‌های فلزی مورد استفاده قرار داده میشد امروزه هم از صفحات سنگی که با سنگ‌های خاص تهیه شدن، به عنوان صفحه کابینت استفاده می گردد. البته در گذشته درست کردن سنگ مسطح با ابعاد بزرگ که مناسب برای صفحه کابینت باشد با دشواری همراه بود، اما امروزه سنگ‌های خوب و با کیفیتی در بازار وجود دارد که ساخت آنها هم نسبت به گذشته آسان‌تر شده است. صفحات سنگی قیمتی در حد کورین دارند

 

صفحه کابینت از جنس سنگ مصنوعی کورین

  • طول عمر: زیاد
  • میزان مقاومت: بسیار زیاد (مقاوم در برابر مواد شیمیایی و ضد آب)
  • هزینه: نسبتا زیاد

سنگ مصنوعی کورین دارای ویژگی های بسیار خوبی می باشد و به همین علت انتخاب مناسبی برای صفحه کابینت است:

  • ظاهر آن یکپارچه و بدون درز می باشد
  • نگهداری از آن آسان است
  • مقاومت بسیار خوبی دارد

جهت اطلاع شما برای انتخاب و دیدن صفحات دکوراسیون کرج، بازسازی کرج، کابینت کرج به راحتی چند کلیک می توانید از لینک های مربوطه دیدن فرمایید و تصمیم بگیرید. 

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نقاشی ساختمان کرج مشاوره رایگان