انواع دکوراسیون داخلی

 در دکوراسیون کرج

دکوراسیون داخلی در کرج طرفداران زیادی پیدا کرده و اکثر مردم تصمیم بر تغییر دکوراسیون داخلی خانه خود دارند تا طبق سلیقه خود خانه را دکور کرده و لذت و آرامش بیشتری از محیط زندگی خود دریافت کنند. مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی دکولوکس متخصص در زمینه صفر تا صد بازسازی خانه، شما را در این زمینه همراهی می کنند. دکوراسیون داخلی و نما در واقع جنبه ی بصری فضا یا محوطه ی شما می باشد.

همه ی انسان ها و حتی می توان گفت تمامی موجودات به طور طبیعی به زیبایی علاقه نشان می دهند،تنها تفاوتی که انسان ها را متمایز می سازد، تعریف زیبایی می باشد، این که شما چه چیز را زیبا می دانید و دیگری چه را!! ولی نهایتاً در تمایل به زیبایی همه به هم می رسیم. به تعداد آدم های روی زمین دکوراسیون وجود دارد، اما برای دسته بندی کردن انواع آن می تواند به طور کلی دکوراسیون داخلی را به انواع مختلفی تقسیم کرد که در ادامه متن به معرفی آن ها می پردازیم.

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

طراح دکوراسیون کرج

اگر برای آگاهی از طرح های دکوراسیون داخلی منزل اطلاعات کافی ندارید بهتر است به یک مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی مراجعه کنید و از طراحان مجموعه کمک بگیرید تا زودتر به طرح ایده آل خود برسید و بازسازی منزل خود را شروع کنید. تیم طراحی دکوراسیون داخلی دکولوکس در کرج با آگاهی از نیاز و سلیقه شما، بهترین طرح ها را به شما پیشنهاد می دهند تا بتوانید سلیقه خود را به بهترین شکل در محل زندگی خود پیاده کنید و از آن لذت ببرید.

انواع دکوراسیون داخلی در کرج

دکوراسیون داخلی مدرن کرج

کلمه ی مدرن معانی بسیاری دارد اما در زمینه معماری و دکوراسیون اصطلاحاً به محیطی با خطهای صاف و المان های ساده و منظم دکوراسیون مدرن می گویند. حس سادگی و نظم مهم ترین حس هایی هستند که از این دکوراسیون می گیرید.
استفده از اشکال هندسی کامل مانند دایره یا مربع در این سبک طراحی زیاد به چشم می خورد.

اگر بخواهیم یک تعریف از مدرنیته داشته باشیم، می توانیم بگوییم سادگی یکی از ویژگی های اصلی این سبک دکوراسیون داخلی کرج است. در این سبک از طراحی ها مبلمان و دکوراسیونی بسیار مورد استفاده هستند که ساده و یا نهایتا طرح هایی با خطوط صاف دارند. بهترین رنگ برای دکوراسیون های مدرن رنگ های خنثی و ملایم هستند تا سادگی این سبک حفظ شود.

از دیگر ویژگی این سبک دکوراسیون داخلی کرج استفاده از وسایل کاربردی با هدف مشخص می باشد. در این سبک از چیدمان، وسایلی که کاربرد چندانی ندارند از دکور حذف شده و از شلوغی فضا کم می شود. سبک های مدرن دکوراسیون داخلی برای کسانی که به سادگی و منظم بودن اهمیت می دهند بسیار مناسب خواهد بود. خانه های دکور شده با این سبک دارای فضایی ساده و روشن و دلچسب دارند.

 

دکوراسیون داخلی مدرن در کرج

دکوراسیون داخلی مدرن کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون امروزی در دکوراسیون کرج

شاید در بسیاری از موارد واژه ی امروزی را به جای واژه مدرن بتوان استفاده کرد، اما در معماری این چنین نمیباشد، چرا که دکوراسیون مدرن به هر حال زاده ی قرن بیستم می باشد، حال آنکه در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم. دکوراسیون امروزی سادگی دکوراسیون مدرن را حفظ کرده است، با این تفاوت که قید و بندی برای خطوط صاف یا اشکال منظم ندارد، در واقع این نوع طراحی دکوراسیون داخلی ضمیمانه تر از دکوراسیون مدرن می باشد. برای اجرای بهترین طراحی دکوراسیون داخلی در کرج ، با دکولوکس همرا باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه های امروزی در کرج به منظور هماهنگ کردن اجزای داخلی خانه صورت می گیرد. هدف از این هماهنگ سازی ، بوجود آوردن یک فضای آرامش بخش و دلچسب در داخل خانه است. این قبیل طراحی ها به ویژه برای خانه های نقلی آپارتمانی کاربرد زیادی دارد. چرا که با استفاده از طراحی دکوراسیون داخلی خانه در کرج می توان تمام فضای موجود را به صورت بهینه و کاربردی استفاده کرد.

دکوراسیون داخلی خانه امروزی در کرج

دکوراسیون داخلی خانه امروزی

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون داخلی مینیمال

یکی از پر طرفدار ترین انواع دکوراسیون می باشد، در این نوع دکور که خیلی شبیه به مدرن می باشد،
تقریباً تمام زرق و برق ها و المانهای اضافی حذف گردیده است. هم چنین استفاده از رنگ های متضاد در این نوع دکوراسیون متداول می باشد، مثلاً استفاده از مشکی در کنار سفید.

مهم ترین نمایه در سبک دکوراسیون داخلی مینیمال در کرج استفاده از رنگ های روشن و بویژه سفید است. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که از این رنگ در هرجایی نباید استفاده کرد و استفاده از رنگ سفید و روشن نیازمند انجام طراحی از پیش تعیین شده است.

داشتن دیوارهای ساده و بدون طراحی با استفاده از رنگ های روشن بویژه سفید از عناصر مهم در این سبک دکوراسیون داخلی در کرج است. هرچقدر دیوارها ساده تر باشد، اصول دکوراسیون مینیمال بیشتر به چشم می آید. در کنار رنگ های روشت، استفاده از قاب عکس یا تابلو جلوه بیشتری به این مدل دکوراسیون می دهد. پس در سبک دکوراسیون مینیمال، رعایت سادگی از اصول مهم به حساب می آید..

دکوراسیون داخلی مینیمال در کرج

دکوراسیون داخلی مینیمال کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون کرج

دکوراسیون صنعتی

این سبک الهام گرفته از دوران انقلاب صنعتی اروپا می باشد، احتمالاً اگر دیزاینر نباشید این سبک برایتان غریب است، حتی ممکن است که فکر کنید چرا این دکور ناقص است، یکی از المانهای مهم در این سبک صندلی و مبل های چرمی میباشد.

یکی دیگر از سبک های پرطرفدار در چیدمان و اصول دکوراسیون، مدل دکوراسیون صنعتی است. این سبک چیدمان از ترکیب عناصر مدرن و قدیمی بوجود می آید. در این سبک برخلاف سبک های دیگر دکوراسیون تاسسیسات ساختمان بدون پوشش قرار می گیرند. یعنی لوله کشی ها، هواکش، کابل برق و … را در دکور فضا می توان مشاهده کرد. دیده شدن روند ساخت، یکی از جذابیت های دکوراسیون صنعتی است که اکثرا در آپارتمان های تجاری، اداری و خانه هایی با دکوراسیون مدرن دیده می شوند.

دکوراسیون داخلی صنعتی در کرج

دکوراسیون داخلی صنعتی

دکوراسیون اسکاندیناوی

این دکوراسیون بازتاب فرهنگ مردمان اسکاندیناوی می باشد، استفاده از پالت رنگ سفید در بیشتر جاها، استفاده از چوبهای رنگ روشن، نورگیری بالا و طراوت از خصوصیات این دکوراسیون می باشد.

این سبک دکوراسیون داخلی در شروع قرن بیستم پدید آمد و به دلیل ویژگی های ساده و کاربردی طرفداران زیادی پیدا کرد. به دلیل استفاده از سبک مینیمال در این مدل، به سبک تقلید یا شبیه سازی نیز شهرت پیدا کرده است. سبک طراحی اسکاندیناوی با دیوار سفید،مبلمان مدرن و کف چوبی شناخته می شود. اما ویژگی های دیگری نیز دارد که این سبک طراحی را از سایر سبک ها متمایز می کند.

 • استفاده از کفپوش چوبی رنگ روشن در طراحی
 • استفاده از مبلمان ساده، مدرن و براق در رنگ روشن
 • استفاده ی کم از وسایل تزيینی و کاربردی
 • ایجاد نظم در طراحی
 • نورپردازی اصولی و استفاده اط نور و پنجره های زیاد
 • استفاده از رنگ های ملایم و روشن
 • استفاده از پارجه های گرم مثل کتان، پشم و چرم
 • استفاده از گل و گیاه برای ایجاد حس طراوت
 • استفاده از لوازم کاربردی در خانه
دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی

دکوراسیون اسکاندیناوی

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کلاسیک غربی

استفاده از لوازم جانبی زیاد، المانهای پر رنگ، چو ب های تیره و هم چنین پارچه های طرح و گل دار از جمله نشانه های این نوع دکور می باشد.

دکوراسیون داخلی کلاسیک غربی

دکوراسیون کلاسیک غربی در کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون سنتی خاورمیانه

یکی از خاصترین دکوراسیون ها می باشد، در این دکور فرش و گلیم ایرانی حرف اول را می زنند، استفاده از رنگ های پررنگ و تند و نقش های اسلامی از دیگر مشخصه های آن می باشد.

اجرای دکوراسیون داخلی سنتی در کرج

دکوراسیون سنتی خاورمیانه

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسیون خاور دور

خاور دور منظور کشورهایی مانند چین و ژاپن می باشند. سادگی بیش از اندازه ، مبلمان بسیار کوتاه و دکوراسیونی به دور از تجملات، استفاده از درب های کشویی و نقوش مینیاتوری از ویژگی های این دکوراسیون داخلی می باشد.

دکوراسیون داخلی در کرج

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون فرانسوی

در این دکور استفاده از رنگ های سنگین، ظروف و تزئینات چینی روکش های بلند مبلمان و هم چنین روتختی های سنگین از جمله مشخصات این دکور می باشد.

اجرای دکوراسیون داخلی فرانسوی در کرج

دکوراسیون داخلی فرانسوی

دکوراسیون بوهمیان

این دکور یکی از محبوب ترین سبک ها به شمار می رود. در این مدل دکوراسیون هیچ گونه مشخصه و یا محدودیتی وجود ندارد،
رنگ خاصی نمایانگر این طراحی نیست و دست طراح کاملاً باز می باشد. درسته که این سبک را به سبک کولی ها نیز می شناسند، اما کولی ها مگر رنگ خاصی دارند، پس شما می توانید با سلایق خودتان دکوراسیون منزل را طراحی کنید.

دکوراسیون داخلی در کرج

دکوراسیون داخلی کرج

دکوراسون روستیک

این دکوراسیون داخلی که به دکوراسیون روستایی نیز شهرت دارد. روستیک در لغت به معنی رنگ و رو رفته می باشد،
این دکوراسیون که حس صداقت و سادگی را در انسان تداعی می کند پر است از المان های طبیعی مانند سنگ و چوب و تنه و … استفاده از چوبهای پوسیده و هم چنین آهن های زنگ زده در این سبک بسیار به چشم می خورد. البته وسایل واقعاً کهنه و غیر قابل استفاده نیستند بلکه طراحی آنها اینگونه می باشد.

دکوراسیون داخلی روستیک

دکوراسیون داخلی روستیک

دکوراسیون شبی شیک

در این مدل استفاده از مبلمان روستایی و هم چنین پارچه های گلگلی بسیار مرسوم می باشد، این سبک بیشتر رنگ های روشن مانند صورتی و سفید دارد، لوسترهای درخشان و زیبا از دیگر مشخه های آن است. این سبک شبیه به بوهمیان است با این تفاوت که زنانگی آن بیشتر است.

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون شبی شیک

دکوراسیون هالیوودی

بارزترین ویژگی این سبک توجه به لوکس بودن می باشد، استفاده از پارچه های مخمل ، تابلوهای هنری یا عکس بازیگران ، استفاده از رنگ های تند مانند بنفش و قرمز و مشکی  ، استفاده از عتیقه های گرانقیمت از جمله مولفه های این دکور می باشد.

دکوراسیون هالیوودی

دکوراسیون هالیوودی

دکوراسیون همپتون یا ساحلی

این دکوراسیون داخلی از مناطق ساحلی آمریکا آمده است، استفاده از پالت های رنگ خنثی، چوب های با رنگ روشن، الگوهای سفید و آبی که یادآور دریاست برای مبلمان یا بالش ها، آرامش دستاورد اجرای هم چنین دکوراسیونی می باشد.

دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون ایران باستان

این سبک نگاهی به معماری هخامنشی دارد،
استفاده از پالت های رنگ خنثی مانند سفید و کرم با ترکیبی اندک از زرشکی یا رنگهای شاهانه،
استفاده از سنگ های مرمر و تندیس های سنگی گرانقیمت،
ستون های بلند و دربهای بزرگ،
به طور کلی می توان گفت که طراحی شارپ این دکوراسیون حس قدرت می بخشد.

دکوراسیون ایران باستان

دکوراسیون ایران باستان

دکوراسیون یونان باستان

این نوع دکوراسیون داخلی بسیار شبیه به ایران باستان میباشد،با یک تفاوت؛ استفاده از اشکال منحنی به جای اشکال شارپ و گوشه دار.

دکوراسیون یونان باستان

دکوراسیون یونان باستان

نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی در کرج

معمولا در زندگی روزمره همه افراد پیش آمده که بعد از گدشت زمان، محیط خانه و یا محل کار خسته کننده شود. مدرن شدن و تولید لوازم جدید، نیاز به تغییر دکوراسیون را در افراد ایجاد می کند. با تغییر دکوراسیون داخلی می توان این فضاها را به ایده آل های مورد نظرمان نزدیک تر کنیم. گروه طراحی دکوراسیون دکولوکس در کرج اینجاست تا با ایجاد تغییر در دکور منزل شما، تازگی و زیبایی را برای شما به ارمغان آورد. برای طراحی و اجرای بهتر دکوراسیون منزل خود، بهتر است با انواع دکوراسیون آشنا باشید و هم چنین نکاتی مهمی را در طراحی جدی بگیرید.

 • برنامه ریزی قبل از شروع کار
 • نورپردازی
 • مطالعه انواع سبک طراحی دکوراسیون
 • استفاده از طرح ها و ابزار های جدید
 • توجه به روشنایی آشپزخانه
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
آسمان مجازی کرجکناف کرج Call Now Buttonمشاوره رایگان