بازسازی در کرج

بازسازی، به فرایند بهبود ساختار شکسته، آسیب دیده یا منسوخ شده گفته می‌شود. عملیات بازسازی کرج اغلب در دو فاز تجاری یا مسکونی انجام می‌شود.

معنی بازسازی ساختمان (restoration) مرمت ساختمان و برگرداندن آن به شرایط اولیه و اصلی‌اش برای ماندگاری و دوام بیشتر است.

احتمالا این عبارت را در ارتباط با مرمت آثار و بناهای باستانی و تاریخی زیاد شنیده‌اید. البته بناهای مدرن و جدید نیز گاهی اوقات نیاز به بازسازی پیدا می‌کنند.

کانکس

بازسازی کرج

بازسازی کرج

یکی از راه های رهایی از روزمرگی ها بازسازی ساختمان یا منزلتان می باشد.
عوض کردن دکوراسیون ، تعوض تجهیزات فرسوده ، تغییر نورپردازی و رنگ و… کارهایی هستند که می توانید برای ایجاد تنوع در خانه انجام دهید.

به جز ایجاد حس تازگی و تغییر دکوراسیون که بازسازی کرج برای ما به ارمغان می آورد، حین بازسازی ایرادات تاسیسات نیز رفع می شوند، اگر لوله ای ترکیده باشد، اتصال برقی قطع و وصلی داشته باشد، یا اگر احتیاج به برق کشی به جای جدید دارید، همه این موارد در زمان بازسازی بنا قابل اجرا می باشند.

برخی از اقدامات رایج در پروژه‌های بازسازی عبارتند از:

 • تعمیر حفره‌های دیوارها با مصالح مشابه مصالح اصلی
 • تعمیر ساختارهای قدیمی
 • تعمیر کف ساختمان
 • تعمیر مشکلات تاسیساتی
 • مرمت نمای ساختمان
 • سرامیک کاری
 • گچکاری
 • کاشی کاری
 • نصب کابینت
 • نصب شیرآلات و اتصالات

طراحی سایت در کرج

دلایل بازسازی ساختمان

بازسازی در کرج امکان دارد دارای علت های متعددی باشد. از مهم ترین علت های بازسازی به شرح زیراست:

 • فرسودگی ساختمان: ساختمان امکان دارد تحت تأثیر عوامل مختلفی مثل حوادث طبیعی، ساخت و ساز ساختمان های مجاور و یا قدمت بالا، دچار فرسودگی و قدیمی شده باشد. در این حالت ممکن است بافت کلی و یا بخش از ساختمان فرسوده شده باشد.
 • تغییر کاربری سازه: گاهی اوقات صاحبان ساختمان اقدام به تغییر کاربری سازه مربوط به آن ساختمان کنند. در این حالت باید دکوراسیون داخلی بنا تغییر نماید. برای این کار، صاحبان ساختمان اقدام به بازسازی بنا می کنند.
 • تغییر دکوراسیون داخلی: بر اساس تحقیقات، مشخص شده می باشد که زندگی و یا کار در محیط یکنواخت سبب پایین امدن کارایی و افت روحیه افراد می گردد. از این رو در مراکز اداری، تجاری و یا منازل مسکونی، نیاز می باشد هر از چندگاهی تغییراتی ایجاد گردچدد، برای حاصل شدن این مورد نیاز به بازسازی و ترمیم است.

کانکس

 مراحل بازسازی در کرج

بازدید اولیه از قسمت های متفاوت ساختمان و نوع سازه

آماده سازی طرح 3 بعدی متناسب با فضاهای موجود و جدیدترین ایده های روز

تخریب قسمت های اضافی وتشکیل فضاسازی مناسب بر اساس طرح.

تکمیل کلیه کارهای بازسازی و در انتها پاکسازی محل از نخاله ها .

تفاوت نوسازی و بازسازی در کرج

شاید فکر کنید دو مفهوم یا عبارت بازسازی و نوسازی تقریبا یک معنا را می دهد، اما اینطور نمی باشد. در حقیقت هر کدام از این دو عبارت از مفهوم جداگانه برخوردار هستند و شامل کارهای متفاوتی می باشند. برای پیدا کردن پاسخ سوال تفاوت بازسازی ساختمان با نوسازی ساختمان اول باید معنی و کاربرد هر کدام رو اگاه باشیم. در روش بازسازی اکثرا دو علت جزئی و کلی وجود داره به عنوان مثال در بازسازی جزئی نورپردازی  ساختمان نیاز به تغییر و یا تعمیر داره، ولی بازسازی کلی زمانی انجام می‌گردد که قصد داشته باشیم مقاومت ساختمان رو بالا ببریم در واقع با بازسازی شکل اصلی ساختمان تغییری نمیکند.

میزان نیاز ساختمان به بازسازی در کرج

در حققت هر چقدر که ساختمان فرسوده تر باشد، نیاز آن به بازسازی بیشتر می باشد و درنتیجه اقدامات بیشتری برای امروزی کردن آن نیاز است. همین امر باعث می شود تا هزینه های مختلف زیادی انجام شود و روی هزینه ی نهایی کار تاثیر بگذارد. پس می توان گفت میزان نیاز یک ساختمان به بازسازی از جمله عوامل تاثیرگذار روی هزینه ی عملیات بازسازی می باشد. به همین علت بهتر است که ساختمان ها در فواصل زمانی مشخص مورد بررسی قرار بگیرند و ایرادات و آسیب های مختلفی که به آن ها وارد شده است قبل از عمیق شدنشان رفع گردند.

برای بازسازی خانه چه باید کرد؟
 •  قسمت هایی که میخواهید بازسازی کنید را مشخص کرده و اولویت ها را تعیین کنید.
 •  میزان بودجه بازسازی منزل را که در اختیار دارید تعیین کنید.
 •  یک گروه ، تیم یا شرکت بازسازی خانه استخدام کنید.
 •  مجوزهای مورد نیاز بازسازی خانه فرسوده خود را دریافت کنید.
 • عملیات تخریب ساختمان قدیمی را شروع کنید.
 •  بازسازی لوله کشی ، برق کشی و تاسیسات کهنه را آغاز کنید.
 • بازسازی و نوسازی کابینت های قدیمی را شروع کنید.
 •  ریزه کاری های نهایی مثل نقاشی، کاغذ دیواری و … را انجام دهید.
 • در نهایت کار بازسازی کف خانه را شروع کنید.

تیم طراحی و بازسازی منزل دکولوکس به صورت تخصصی در زمینه بازسازی در کرج ، انواع دکوراسیون داخلی کرج ، کابینت کرج ، معماری کرج ، بازسازی کرج و … به فعالیت پرداخته و توانسته است نیاز مشتریان را پاسخگو بوده و اعتماد آنها را برای مجموعه ی دکولوکس به همراه داشته باشد.

ما برای افراد ساکن کرج خدمات منحصر به فردی در زمینه بازسازی ساختمان و آپارتمان و بازسازی داخلی منزل در نظر گرفته ایم.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات دکولوکس در خصوص هر آنچه در بازسازی خود می خواهید و اطلاع از قیمتهای روز با ما در تماس باشید.

انواع بازسازی کرج:

 • بازسازی ساختمان و آپارتمان  
 • بازسازی ساختمان تجاری
 • بازسازی ساختمان های قدیمی
 • بازسازی ساختمان اداری
 • بازسازی داخلی منزل
 • اجرای بازسازی ساختمانبازسازی و دکوراسیون داخلیبازسازی و تعمیرات ساختمان
چطور بازسازی را شروع کنید؟

برای انجام بازسازی ساختمان باید تصمیم بگیرید که خودتان می‌خواهید کار را انجام دهید یا میخواهید آن را به یک پیمانکار بسپارید. در صورتی که قصد برون‌سپاری دارید، حتماً در قرارداد بازسازی در کرج دقت کامل را به خرج دهید. بهتر است در تنظیم این قرارداد با یک مشاور ( دکولوکس )مورد اعتماد مشورت کنید. مشاوران بازسازی دکولوکس در زمینه نوسازی و بازسازی ساختمان‌ می‌توانند شما را در این زمینه به بهترین شکل راهنمایی کنند.

بهترین بازسازی کرج کدام است؟

برای اینکه بتوانید کار خود را به بهترین بازسازی بسپارید کافیست کمی اطلاعات در خصوص بازسازی داشته باشید و نمونه کارهای هر شرکت را ببینید و با چند نفر که اهل فن هستند مشورت کنید.

هزینه بازسازی کرج چقدر است؟

با توجه به نوسانات بازار و نوع بازسازی و حتی مقدار بازسازی قیمت بازسازی کرج متفاوت است. بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق با ما مشاوران ما در تماس باشید.

هزینه ای که صرف ساخت یک بنا می شود بسیار گران تر از هزینه ای است که برای بازسازی مصرف میگردد، درنتیجه با توجه به مسائل اقتصادی بازسازی مقرون بصرفه تر خواهد بود. این موارد دست به دست هم می دهند تا بازسازی را به عنوان یک گزینه مهم برای ایجاد تغییر و تحول در ساختمان نشان دهند.

مطالب مهم در خصوص بازسازی کرج

مراحل بازسازی کرج

مراحل بازسازی کرج مراحل بازسازی کرج بازسازی کرج به معنای انجام تغییرات و بهبودهای اساسی در یک ساختمان یا سازه موجود است. این فرایند شامل تعمیرات گسترده به منظور بهبود کیفیت و عملکرد ساختمان، [...]

بازسازی خانه کرج

بازسازی خانه کرج بازسازی خانه کرج به مجموعه فعالیت‌هایی سبب میگردد عمر یک بنا افزایش بیابد و با انجام تعمیرات در ان باعث حفظ ماندگاری ان بنا می شود بازسازی کرج یا مرمت یک بنا گفته می شود. بازسازی [...]

هزینه بازسازی در کرج

هزینه بازسازی در کرج هزینه بازسازی در کرج بازسازی چیست؟ بازسازی کرج خانه به معنای به‌روزرسانی و تغییرات در ساختار یک خانه می‌باشد به منظور افزودن ارزش به ملک و بهبود کیفیت زندگی ساکنان. بازسازی [...]

کناف مهرویلا

کناف مهرویلا کناف مهرویلا چیست؟ کناف مهرویلا چه کاربردهایی دارد؟ کناف یکی از پرطرفدارترین مصالح ساختمانی به ویژه در تاسیسات ساختمانی می باشد. زیرا سقف تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی در کرج [...]

کناف گلشهر

کناف گلشهر کناف گلشهر سقف کاذب کناف گلشهر در دکوراسیون داخلی کرج ، که در داخل آن چراغ های زیبا و گچپری نیز به کار برده میشود ، گزینه خیلی مناسب برای تازه کردن فضای خانه و محل کار است ، با هزینه [...]

کناف گوهردشت

کناف گوهردشت چیست و دارای ویژگی‌ هایی است؟ کناف گوهردشت یک سازه و یا ورق‌ های بزرگ گچی از پیش ساخته شده می باشد که در کارخانه‌ ها به صورت خشک تولید و عرضه بازار می شود. واژه کناف، نامش برگرفته از [...]

بازسازی در سهیلیه

بازسازی در سهیلیه بازسازی در سهیلیه  بازسازی یه چیزی بین تعمیر و نوسازی ساختمان می باشد. یعنی نه اندازه تعمیر کم‌ کاره و نه اندازه نوسازی بنیادی هست که اسکلت ساختمان به کل تغییر می کند. در حقیقت [...]

بازسازی در جهانشهر

بازسازی در جهانشهر بازسازی در جهانشهر از عملیات پرطرفدار و پر تقاضا در بین صاحبان املاک بازسازی ساختمان می باشد. در حقیقت بازسازی عملیات ترمیم و مرمت ساختمان است که برای بالا بردن طول عمر یک بنا [...]

برگه 1 از 6

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
Call Now Buttonمشاوره رایگان