سقف کاذب

 در بازسازی کرج, دکوراسیون کرج

سقف کاذب کرج در حقیقت لایه یا نمایی برای سقف اصلی می باشد.
سقف کاذب را معمولاً برای از بین بردن یکنواختی سقف، نورپردازی و اجرای دکوراسیون مورد استفاده قرار می دهند. سقف کاذب هیچ نوع باری را تحمل نمیکند. امروزه سقف کاذب در جنس های مختلفی تولید می شود، شما می توانید با توجه به بودجه و هدفتان از اجرای سقف کاذب، انواع آن را انتخاب کنید.

سقف کاذب کرج

سقف کاذب کرج

سقف کاذب کرج PVC

از جمله بهترین گزینه ها سقف PVC می باشد. این سقف در حقیقت نوعی پلاستیک فشرده حرارتی می باشد. می تواند گفت این ماده بالاترین قابلیت شکل پذیری را دارد، و تقریباً محدودیتی برای اشکال آن وجود ندارد.

عایق بودن در برابر حرارت و صدا و هم چنین ضد آب بودن باعث شده تا این سقف برای مناطق مرطوب نیز مناسب باشد. یکی از بهترین گزینه ها بریا حمام و دستشویی می باشد. قیمت اجرای این سقف کاذب نسبتاً ارزان می باشد.

سقف های پی وی سی به شکل تایل های مربع 60 در 60 در بازار موجود است و تنوع بسیار بالایی دارد. این نوع سقف های کاذب از عبور نور جلوگیری می کند و پشت تایل ها نیز دیده نمی شود.

از مزیت های سقف پی وی سی می توان به قابلیت تعویض آن ها اشاره کرد. برای شست و شو و یا تعویض این سقف ها، تایل های آن ها را به راحتی می توان جابجا کرد.

سقف کاذب کرج

سقف کاذب کرج

سقف کاذب کناف کرج

کناف برندی آلمانی می باشد که در زمینه ی تولید مصالح ساختمانی فعالیت می کند. کناف در اصل صفحه ای روکش شده گچی می باشد، محصول این کمپانی آلمانی. استفاده از کناف به عنوان سقف کاذب امروزه بسیار متداول می باشد. از مزایای این نوع سقف کاذب می توان به وزن کم، ارزانی، قابلیت نسب راحت و انعطاف پذیری را نام برد. این پنل ها به دو صورت ساده و دکوراتیو امروزه ارائه می شوند، پنل های دکوراتیو نیز انواع و اقسام دارند.

سقف کاذب کرج

سقف کاذب کرج

سقف کاذب آلومینیومی

اجرای این گونه سقف کاذب بسیار راحت می باشد، بدون نیاز به بتونه کاری و زیر سازی می توان پنل های آلومینیومی سقف کاذب را اجرا کرد. قابلیت ترمیم آسان و هم چنین دسترسی به سقف اصلی از جمله مزایای این نوع سقف کاذب می باشد.

وزن کم و ظاهری اداری از ویژگی های سقف کاذب آلومینیومی است که فضایی شیک را برای شما بوجود می آورد. این نوع سقف ها انواع گوناگونی دارد که با توجه به محل نصب متفاوت می باشد.

سقف های کاذب آلومینیومی در انواع سقف های نمایان، پنهان، دامپا، لوور، گریلیوم در بازار عرضه می گردند.

سقف کاذب کرج

سقف کاذب کرج

سقف کاذب آکوستیک

اکثر تایل های اکوستیک را از مواد معدنی می سازند. مهم ترین خصوصیت این ونوع سقف کاذب جذب ارتعاشات و اکوی صدا می باشد، به همین دلیل از این مواد در سالن های سینما و گردهمایی استفاده می شود. علاوه بر این نه فقط سقف که حتی دیوارهای استودیوها را برای جلوگیری از بوجود آمودن نویز اکوستیک می کنند.

سقف کاذب کرج

سقف کاذب کرج

سقف کاذب چوبی

از دیگر متریالی که می توان برای اجرای سقف کاذب استفاده کرد، چوب می باشد. زیبایی محصر بفرد چوب و ایجاد محیط اصیل دلیل استفاده از چوب می باشد.  هم چنین نورپردازی در این نوع سقف بسیار زیبا جلوه می کند، این متریال تا حدودی نیز عایق می باشد.

سقف کاذب کرج

سقف کاذب کرج

سقف کاذب آی گلاس

این نوع از جدیدترین انواع سقف کاذب می باشد. مواد به کار رفته بسیار گوناگون می باشند، اکریلیک یکی از مهم ترین اجزای آن می باشد. این پنل ها نورپردازی ویژه خود را دارند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
دکوراسیون فردیس کرجپارکت کرج Call Now Buttonمشاوره رایگان