دکوراسیون هشتگرد

 در دکوراسیون کرج

دکوراسیون هشتگرد

دکوراسیون هشتگرد

در لغت نامه های فارسی، دکوراسیون داخلی کرج به معنی آراستن و مرتب کردن است. پس باید بدانیم زمانی که از دکوراسیون داخلی صحبت می شود، منظور نحوه چیدمان و انتخاب مناسب وسایل برای قسمت های مختلف خانه است. با توجه به فراگیر شدن طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون صرفا مختص به منازل مسکونی نیست و بسیاری از اداره ها و فروشگاه ها نیز از قوانین طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می کنند.

دکوراسیون هشتگرد نیز برای ساکنین این منطقه بسیار حائز اهمیت بوده و قصد دارند از بهترین طراحان در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی و اداری خود استفاده کنند. از این رو مهندسین ما در گروه دکوراسیون داخلی دکولوکس با استفاده از بهترین و مجرب ترین طراحان شما را در این راستا همراهی می کنند.

دکوراسیون هشتگرد

دکوراسیون هشتگرد

دکوراسیون هشتگرد

هماهنگ کردن المان های موجود در خانه با هدف زیباتر شدن دکور آن از وظایف یک طراح دکوراسیون است. طراحان ما در گروه دکوراسیون هشتگرد این کار را مطابق با متراژ فضای مورد نظر شما و به روز ترین سبک های دکوراسیون داخلی دنیا انجام می دهند.

برای زیباتر کردن خانه و محل کار خود کافی است یک فیلم و یا چند قطعه عکس از فضای مورد نظر خود گرفته و به واتساپ مشاورین ما در زمینه طراحی دکوراسیون هشتگرد ارسال کنید تا از همراهی ما بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید: دکوراتور کرج

اصول دکوراسیون در طراحی

اولین اصل در طراحی دکوراسیون هشتگرد انتخاب یک سبک مناسب برای چیدمان منزل است. باید انتخاب کنید که کدام سبک را برای زندگی میپسندید؟ سبک سنتی، مدرن و یا کلاسیک؟ البته گفتنی است سبک مدرن یکی از سبک هایی است که بیشترین طرفدار را در بین افراد دارد و بهترین هماهنگی را برای چیدمان خانه بوجود می آورد.

اگر برای چیدمان منزل خود ایده خاصی در ذهن دارید اصلا نگران نباشید. با استفاده از فناوری های مربوط به این حیطه تخصصی، می توان طراحی سه بعدی کار را پیش از اجرا ببینید و از نتیجه نهایی اطمینان حاصل کنید.

نکات طراحی دکوراسیون هشتگرد

 • توجه به نورپردازی اصولی خانه
 • ایجاد هارمونی خوب
 • توجه به انتخاب رنگ ها
 • بهره مندی از گیاهان
 • انتخاب چند نوع دیوارکوب
 • استفاده از آینه دکوراتیو در خانه
 • خلوتی فضا را مدنظر قرار دهید
 • چیدمان درست مبل
 • خرید یک یا دو نوع وسیله تزیینی گران قیمت و مجلل
 • خرید آباژور برای پذیرایی
 • خرید یک ساعت دیواری شیک
 • ایجاد تقارن در چیدمان وسایل
 • و…
دکوراسیون هشتگرد

دکوراسیون هشتگرد

سوالات متداول دکوراسیون هشتگرد

برای چیدمان دکوراسیون داخلی منزل باید از چه روشی استفاده کرد؟

بهتر است از قبل تمام وسایل را با توجه به ابعاد و سبک خانه خریداری نمایید و با ذهنیت قبلی از جایگاه تقریبی آن ها، وسایل را انتخاب کنید. برای چیدمان ابتدا از وسایل اصلی با ابعاد بزرگتر شروع کنید و بقیه وسایل را مطابق با آن بچینید.

چگونه میتوان تشخیص داد که کدام سبک دکوراسیون هشتگرد برای خانه مناسب تر است؟

قانون خاصی در انتخاب سبک دکوراسیون وجود ندارد و سلیقه شخصی افراد تعیین کننده است. اما در نظر داشته باشید تناسب فاکتور بسیار مهمی است و بهتر است سبک انتخابی با متراژ منزل و ابعاد فضا و سایر مشخصات در تناسب باشد. به طور مثال استفاده از سبک سلطنتی و اشرافی در خانه های کوچک غلط است.

بیشتر بخوانید: طراحی سه بعدی کرج

بهترین نوع نور پردازی در دکوراسیون منزل کدام است؟

برای زیباتر شدن فضای خانه و کاهش کنتراست و ملایم کردن سایه ها می توانید از چراغ های سقفی توکار استفاده نمایید اما در بهترین حالت از نورها بصورت ترکیبی استفاده کنید. یعنی از چند لوستر و آباژور و چراغ های سقفی توکار با هم برای نور پردازی کمک بگیرید.

نور در دکوراسیون هشتگرد

نور تاثیر بسزایی بر روی چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل دارد زیرا نور ها به ما اجازه دیدن اجسام را می دهند.حالا این نور طبیعی و یا مصنوعی ما را در دکوراسیون داخلی و جلوه دادن بیشتر وسایل و دکوراسیون داخلی منزل یاری می دهد. مقدار نوری که در زمان های مختلف از صبح تا شب در منزل تابیده می شودرا باید مد نظر طراحی دکوراسیون داخلی گرفت

آیا میتوان در قسمت های مختلف خانه از سبک های مختلف دکوراسیون هشتگرد استفاده کرد؟

بستگی به فضای منزل شما خواهد داشت. چنانچه ابعاد کوچکی در اختیار دارید و قسمت های مختلف به یکدیگر دید دارند، بهتر است از یک سبک استفاده کنید تا آرامش در محیط برقرار باشد. اگر در خانه بزرگی زندگی میکنید، که قسمت های مجزایی دارد، میتوانید از چند سبک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون گوهردشت

برای اجرای سبک مدرن در منزل باید به چه مواردی توجه داشت؟

اصلی ترین ویژگی سبک مدرن سادگی و خلوت بودن فضا است. پس بهتر است در انتخاب وسایل و قرار گیری آنها به این مورد توجه زیادی داشته باشید و از شلوغی زیاد و قرار دادن وسایل مجلل پرهیز کنید.

انجام هر پروژه طراحی دکوراسیون منزل چقدر زمان می برد؟

مدت زمان انجام هر پروژه متفاوت بوده و به تعداد و ابعاد فضاها و نوع طراحی انتخابی شما بستگی دارد

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
آینه تزئینی کرجدکوراسیون گوهردشت Call Now Buttonمشاوره رایگان