طراحی سه بعدی دکوراسیون

 در دکوراسیون کرج

طراحی سه بعدی عبارتست از نشان دادن کلیه زوایای منزل پس از اجرای دکوراسیون به طوری که صاحب خانه کاملاً تصویری را که در کامپیوتر و یا تبلت دیده است بعداً از دکوراتور طلب می کند. این بدان معنا است که شما کل کار را پیش از اجرا مشاهده خواهید کرد، می توانید در کنار طراح خود بنشینید و تغییراتی در آن به وجود آورید.

صنعت بازسازی ساختمان های قدیمی از قرن بیست و یکم روی کار آمد. روش ساخت و ساز سنتی دارای ایرادات فراوانی از جمله عدم استفاده فناوری دیجیتالی و مدیریت اطلاعات، همکاری ضعیف و ناتوانی در ارزیابی کارایی بازسازی ساختمان بود. همین امر موجب روی کار آمدن نرم افزارهای مجهز طراحی شد. اگر برای طراحی سه بعدی کرج دکوراسیون خود با یک تیم دکوراتور حرفه ای قرارداد ببندید، پیش از هر گونه اجرای دکور ابتدا طراحی 3 بعدی دکوراسیون را ارائه خواهد داد.

طراحی سه بعدی کرج

طراحی سه بعدی کرج

انواع طراحی سه بعدی دکوراسیون کرج

در حقیقت طراحی سه بعدی دکوراسیون تصویری است سه بعدی که می تواند نقاط ضعف و قوت دکوراسیون شما را بیان کند.
این تصویر به شما برای تصمیم گیری کمک بسیاری می کند و باعث می شود پس از اجرای دکوراسیون کرج از کلیت آن لااقل راضی باشید.

طراحی سه بعدی معمولاً برای اجزای اصلی دکوراسیون مانند کابینت ، کفپوش ، دیوارپوش و … انجام می شود. مثلاً می توانید چیدمان کابینت را انتخاب کنید و سپس با انواع کابینت ها آن را تست کنید،
ممبران، هایگلاس یا … و ببینید که مجموعه آن را دوست دارید یا خیر.

این طراحی علاوه بر اینکه پیش از کار نتیجه ی کار را با تقریبی خوب به شما نشان می دهد، در حقیقت سندی است برای بازخواست پیمانکار پس از انجام کار! یعنی با تطابق طراحی سه بعدی با کار انجام شده می توانید موارد اجرا نشده را با پیمانکار مطرح فرمایید.

طراحی سه بعدی کابینت

بدون اغراق می توان گفت قلب هرخانه، آشپزخانه است. یکی از ارکانی که در طراحی آشپزخانه تاثیر بسیاری دارد، طراحی کابینت هاست. برای طراحی کابینت ها نیاز است دقت زیادی به خرج داده شود تا آشپزخانه ظاهری زیبا، مدرن، گرم و مهمان پذیر پیدا کند. کابینت، طرح ها و سبک های متفاوتی دارد که با توجه به بودجه و سلیقه مشتری انتخاب می شود.  در نرم افزار طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه طراحی شده و مشتری می تواند قبل از اجرایی شدن طرح، آشپزخانه خود را ببیند.

طراحی سه بعدی کابینت در کرج

طراحی سه بعدی کابینت کرج

طراحی 3 بعدی آشپزخانه

همانطور که گفتیم، آشپزخانه تاثیر بسیاری در زیبایی ساختمان دارد. برای اینکه از عملی شدن ایده هایی که در دهن دارید مطمئن شوید، بهتر است طرح های مورد نظر خود را در نرم افزارهای طراحی 3 بعدی اجرا کنید تا از زیبایی و نتیجه کار مطمئن شوید. بهترین طراحی های سه بعدی خانه را از متخصصین گروه طراحی دکوراسیون داخلی دکولوکس بخواهید.

طراحی سه بعدی آشپزخانه در کرج

طراحی سه بعدی آشپزخانه کرج

طراحی اتاق

تغییر دکوراسیون و چیدمان منزل یکی از کارهایی است که برای هر خانه نیاز است. اما باید در نظر داشته باشید که آیا ایده و پیشنهادات شما در رابطه با طراحی اتاق، کاربردی خواهد بود یا خیر. برای اطمینان از این مورد، بهتر است ابتدا طرح خود را از قبل ببینید. برای این منظور استفاده از نرم افزارهای طراحی بسیار کارآمد است. با این کار نمای سه بعدی و کلی فضای خود را در نرم افزار طراحی کنید و با اطمینان از نتیجه کار، تغییر دکوراسیون منزل خود را آغاز کنید.

طراحی 3 بعدی اتاق کرج

طراحی 3 بعدی اتاق کرج

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
پنجره دو جداره کرجدکوراسیون گوهردشت Call Now Buttonمشاوره رایگان