سقف کشسان کرج

 در بازسازی کرج, دکوراسیون کرج

سقف کشسان کرج 

 یکی از انواع سقف های کاذب، سقف های کشسان هستند. جنس سقف های کشسان از پی وی سی هستند که قابلت کشسان دارند. روش نصب آن ها به این گونه است که با استفاده از گرمادهی می توان پارچه را تا مقدار مورد نظر کش آورد و در نهایت بر روی پروفیل های مخصوص مورد نظر نصب کرد.

از این نوع پارچه های کشسان به عنوان دیوارپوش نیز می توان استفاده کرد. زمانی که از این پارچه ها برای دیوارها استفاده می شود، به آن ها دیوارپوش کشسان گفته می شود. این نوع متریال ها که برای بازسازی و دکوراسیون فضا مورد استفده قرار می گیرند، قابلیت نورپردازی دارند و یکی از عوامل مهم در زیباسازی دکوراسیون می باشند.

سقف های کشسان هم ردیف با سبک های مدرن سقف های کاذب هستند که امروزه در بسیاری از شهرها استفاده می شوند. سقف کشسان کرج را می توانید در گروه دکوراسیون داخلی کرج دکولوکس به بهترین شکل در امر بازسازی ببینید. برای معرفی انواع سقف های کشسان و کاربرد آن ها با ما همراه باشید.

"<yoastmark

انواع طرح های سقف کشسان کرج

امروزه از سقف های کشسان در کرج و سایر شهرها به عنوان یک کار مدرن و به روز استفاده می شود.

تنوع این مدل در کنار کاربردهای زیاد، موجب شده که این متریال طرفداران زیادی پیدا کند و بسیاری از افرادی که قصد بازسازی فضای مورد نظر خود را  دارند، از این متریال برای زیباسازی دکوراسیون خود استفاده می کنند. در ادامه انواع مدل ها و طرح های سقف کشسان را با هم بررسی می کنیم:

سقف کشسان لاکر کرج

این نوع سقف کشسان دارای ویژگی انعکاس تصویر در خود است به همین دلیل به مدل سقف کششی براق یا آینه ای شهرت یافته است.

این مدل از سقف کشسان کرج در مقابل نورپردازی سقف درخشش  بسیار زیبایی دارد و در دکوراسیون منزل تاثیر به سزایی دارد. سبک سقف های کاذب را  می توان در ردیف سف های کاذب هایگلاس قرار داد و به عنوان یکی از رایج ترین نمونه های سازه دکوراسیون معرفی کرد.

از ویژگی های این مدل از سقف های کشسان می توان به بزرگنمایی فضا، هماهنگی طرح سقف انتخاب شده با چیدمان خانه و عمیق نشان دادن فاصله ی سقف تا کف ساختمان با استفاده از نورپردازی مناسب اشاره کرد.

سقف کشسان سه بعدی

در این نوع سقف های کشسان می توان از انواع طرح های سه بعدی در قسمت های مختلف خانه استفاده کرد. استفاده از سقف کشسان سه بعدی با داشتن ویژگی عایق صدا یکی از انواع مدل های محبوب در میان سقف های کشسان است.

"<yoastmark

سقف کششی مات

از دیگر انواع سقف های کششی، سقف های کششی هستند. این دسته از سقف ها نیز از جنس پی وی سی بوده با این تفاوت که درجه درخشندگی و براقی پایین تری نسبت به مدل های دیگر دارند.

سادگی این مدل از سقف، متناسب با سبک های مدرن هستند و اگر در کنار دکوراسیون های مدرن استفاده شود، جلوه بسیاری به دکور می دهد.

"<yoastmark

سقف کشسان باریسول

سقف های کششی باریسول و یا سقف لابل متشکل از ورقه های اشتعال ناپذیر هستند که روی یک ریل خاص برای نصب قرار می گیرند. این نوع از سقف قابل استفاده در ساختمان هایی با دکوراسیون جدید می باشند.

از ویژگی های سقف لابل می توان به سهولت در جداسازی سازه، انطباق پذیری با محیط های مختلف و قابلیت اجرای نورپردازی اشاره کرد.

"<yoastmark

سقف کشسان اپوکسی

از دلایل ساخت این نوع از سقف های کشسان مقاومت دربرابر ضربه، ساییدگی، مقاوم نسبت های اسیدهای آلی، الکل، روغن، نمک و… ، بدون داشتن درز و دارای مقاومت الکتریکی بالا هستند که این نوع سقف را در میان افراد پرطرفدار کرده است.

"<yoastmark

سقف کشسان ترنسپرنت

در تعریف این سقف می توان گفت که سقف های ترنسپرنت، سقف های ساده و شیکی هستند که قابلیت نورپردازی با استفاده از بک لایت را دارند.

از این نوع سقف بیشتر در نمایشگاه های اتومبیل، سازه های نمایشگاهی، فروشگاه های بزرگ، فروشکاه های جواهر آلات و از این قبیل مکان ها استفاده می شود.

سقف کششی برلیانت

با استفاده از سقف های کششی برلیانت کرج می توان فضایی لوکس و خاص را بوجود آورد. سقف های کشسان برلیانت از جدیدترین مدل های سقف کاذب بوده و با رنگ های هاص صدفی و طلایی، تاثیر چشم گیری بر روی دکوراسیون داخلی مدرن می گذارد.

تنه رنگ های استفاده شده در این نوع سقف کاذب، دو رنگ طلایی و نقره ای ساخته شده که برای سقف سرویس های بهداشتی، حمام و نهایتا سالن های غذاخوری شیک بسیار مورد استفاده هستند.

جنس سقف کشسان کرج چیست؟

جنس پارچه سقف کشسان از %90 PVC و 5% پلاستی سایزر و %5 افزودنی های مجاز تشکیل می گردد. پلاستی سایزر موجود در سقف کشسان سبب ایجاد ویژگی کشسانی در آن می شود. ضخامت سقف کاذب کشسان از 0.18 تا 0.25 میلی متر بوده و جزو متریال بسیار نازک و سبک ساختمانی می باشد این سقف ها به دلیل داشتن زینک اکساید، که کشنده و از بین برنده باکتری وقارچ است، آنتی باکتریال به حساب می ایند وبه دلیل فراوانی کلر در فرمولاسیون آن، سقف کشسان ضد اشتعال و اصطلاحا نسوز می باشد.

سقف کشسان ساتن در کرج

تنوع طرح در پارچه های استفاده شده در سقف های کشسان ساتن موجب شده که استفاده از اسم نوع سقف افزایش یابد. پارچه های مورد استفاده در سقف های ساتن به قدری خاص و متنوع هستند که اجرای طرح های مختلف را به راحتی ممکن می سازد.

معایب استفاده از سقف کشسان کرج

در کنار ویژگی های مثبت و مزایایی که برای این سبک از سقف ها ذکر کردیم، یکسری معایبی نیز دارند که برای انتخاب بهتر در دکوراسیون داخلی منزل خود بهتر است با آن ها آشنا شویم.

  • در صورت استفاده از سقف های کاذب، دیگر به پشت این سازه دسترسی نداریم و برای جداسازی آن از سقف باید حتما از متخصص کمک بگیریم.
  • برخی از این سقف ها به قدری بی کیفیت ساخته می شوند که از آن می توان به عنوان یک ایراد در ساخت و تهیه این متریال نام برد.
  • سخت بودن نگهداری و مراقبل از برخی از پارچه های سقف کشسان
  • استفاده از متریال نامرغوب می تواند مشکلات تنفسی برای مصرف کننده بوجود آورد.

قیمت سقف کشسان کرج

به منظور برآورد هزینه و قیمت اجرای سقف کشسان کرج ، مجری مورد نظر ابتدا باید محل مورد نظر را بازدید و اندازه گیری کند تا با بدست آوردن متراژ محل های مورد استفاده بتواند میزان مواد مصرفی را برآورد کرده و هزینه حدودی را در اختیار شما قرار دهد. بعد از آن شما می توانید تصمیم بگیرید که مایل به اجرای کار سقف هستید یا خیر.

اجرای سقف کشسان در کرج

برای اجرای این عنصر مدرن و به روز، نیاز دارید که از متخصصین حرفه ای در این زمینه استفاده کنید. همکاران ما در مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی دکولوس در کرج با تخصص در این زمینه شما را برای اجرای هرچه بهتر دکوراسیون منزل خود راهنمایی می کنند.

جهت اطلاع شما برای انتخاب و دیدن صفحات دکوراسیون کرج، بازسازی کرج، کابینت کرج به راحتی چند کلیک می توانید از لینک های مربوطه دیدن فرمایید و تصمیم بگیرید. 

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کاغذ دیواری سه بعدی کرجآسمان مجازی کرج مشاوره رایگان