دکوراسیون داخلی گلشهر

 در دکوراسیون کرج

اجرای دکوراسیون گلشهر کرج تخصصی است که طراحان برتر کرج آن را برعهده گرفته اند و با استفاده از مهارت و تجربه ای که دارند دکوراسیون و طراحی های منحصر به فردی را برای خانه های شما خلق می کنند. دکوراسیون داخلی خانه اهمیت زیادی دارد و هرچه طراح شما با تجربه تر باشد و سبک مناسب خانه شما را انتخاب کند، ارزش خانه طراحی شده تا سال ها چشمگیر خواهد بود. برای بهره مندی از بهترین طراحان دکوراسیون ما را تا انتهای مطلب همراهی کنید و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

دکوراسیون گلشهر

دکوراسیون گلشهر

دکوراسیون گلشهر

اکثر افرادی که اقدام به بازسازی خانه در کرج می کنند نام دکولوکس در کنار طراحی دکوراسیون گلشهر به گوششان خورده است. شهرت دکولوکس به دلیل استفاده از برترین طراحان با به روزترین تکنیک ها و ترفندهای طراحی است. طراحی دکوراسیون اگر به خوبی انجام شود باعث می شود تمام نقاط خانه به بهترین شکل مورد استفاده قرار گیرد و به همین دلیل است که طراحی دکوراسیون در خانه های کوچک بسیار مورد اهمیت قرار دارد.

طراحی دکوراسیون در سبک های متفاوت سنتی و مدرن انجام می شود که هرکدام از این سبک ها با توجه به علاقه و متراژ فضای مورد نظر شما انتخاب می شود.

پیمانکار دکوراسیون داخلی گلشهر

مهندسین مجموعه دکوراسیون داخلی دکولوکس سال هاست که به صورت تخصصی کار خود را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون گلشهر آغاز کرده و با بهره گیری از به روزترین ابزار و تجهیزات توانایی انجام انواع دکوراسیون در متراژهای مختلف به بهترین شکل هستند.

پیمانکاری توانمند است که بتواند با کمترین امکانات و بودجه مشتریان حتی در کوچکترین متراژها طراحی و اجرای خوبی انجام دهد. متخصصین ما در گروه معماری دکولوکس با استفاده از بهترین طراحان دکوراسیون ، طراحی های شما را به بهترین شکل انجام می دهند.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی گلشهر

به منظور طراحی دکوراسیون ابتدا باید نقشه و متراژ فضای مورد به طور کامل برداشته شود و سپس با استفاده از نرم افزار طراحی، سه بعدی طرح شما در اختیارتان قرار گیرد تا بتوانید دکوراسیون مورد نظر خود را پیش از اجرا ببینید.

پیش از اجرای دکوراسیون ، قسمتی از کار در کارگاه مونتاژ می شود و در انتها برای نصب نهایی به داخل منزل فرستاده می شوند.

گروه دکوراسیون داخلی دکولوکس در گلشهر

دکولوکس، بهترین مجموعه طراحی  دکوراسیون گلشهر با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی در شهر کرج مفتخر است شما را برای انجام بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی کرج فضای مورد نظرتان همراهی کند.

تاثیر رنگ در دکوراسیون گلشهر :

بهترین ایده در دکوراسیون داخلی، رنگ ها می باشد. از این رو هر چه دیده می شود دارای رنگ همی باشند. متخصصان طراحی به این نتیجه رسیده اند که استفاده از رنگ های مختلف تاثیر مثبتی بر روی فشار خون، پایین آمدن استرس و افزایش انرژی دارد.
نکته بسیار مهم که به آن توجه می شود توجه کردن به جزییات دکوراسیون داخلی نقش بسیار اساسی در سلامت روان و ارزش کارایی فضا دارد.

سبک های دکوراسیون داخلی

1-سبک کلاسیک:

اصول اولیه سبک دکوراسیون گلشهر داخلی کلاسیک تقارن و یکدست بودن اجزا و وسایل است.  سبک کلاسیک برای افراد علاقه‌مند به اشیاء آنتیک و آثار هنری قدیمی ایدئال است. پارچه‌ها و وسایل پررنگ نیز کاربرد زیادی در این سبک دارند. البته می‌توان وسایل و عناصر سبک دکوراسیون کلاسیک را در محیط‌های مدرن نیز به کار برد. برای مثال استفاده از لوسترها و آباژورهای آنتیک و فرش‌های دست‌بافت می‌تواند جذابیت فضای داخلی خانه را دوچندان کرده و ظاهری کلاسیک به آن ببخشد.

2-سبک نئو کلاسیک:

خانه‌های اعیان‌نشین اروپا و معماری روم و یونان باستان الهام‌بخش این سبک طراحی بودند که می‌توان تأثیر این دوره‌ها را در دیوارها، ستون‌ها و گچ‌کاری‌های خانه‌های نئوکلاسیک به وضوح مشاهده کرد. علاوه بر این،‌ چوب نیز نقشی پررنگ در وسایل و مبلمان سبک دکوراسیون نئوکلاسیک دارد. انواع گلدان، قالیچه و مجسمه پرکاربردترین اشیاء در این سبک محسوب می‌شوند.

3- سبک مدرن:

تاریخچه سبک مدرن از ابتدای قرن بیستم آغاز شده و ریشه آن نیز به سبک‌های طراحی آلمانی و اسکاندیناوی برمی‌گردد. برای طراحان سبک مدرن دکولوکس کاربرد اشیا‌ء و عناصر اهمیت بیشتری نسبت به فرم و شکل ظاهری آنها دارد.. سبک دکوراسیون گلشهر مدرن از طیف رنگ‌های ساده و خطوط واضح استفاده کرده و فضایی گرم و صمیمی را ایجاد می‌کند. در این سبک موادی مانند شیشه و انواع فلز کاربرد زیادی دارند. رنگ‌های سیاه و سفید بیشترین میزان کاربرد را در سبک مدرن دارند که معمولا در کنار رنگ‌هایی مانند آبی، قرمز و سایر رنگ‌های اصلی نیز استفاده می‌شوند.

نکات طراحی دکوراسیون گلشهر

امکان دارد برای هر فردی پیش آمده باشد که پس مدتی فضای خانه و محل کار قدیمی و خسته کننده گردد و نیاز های افراد نسبت به قبل فرق نماید. برای رهایی از این فضا و رسیدن به ایده آل ها بهتر می باشد منزل را بازسازی کرده و دکوراسیون داخلی را به طراح دکوراسیون داخلی کرج بسپارید.

با بازسازی و طراحی دوباره فضای جدیدی تشکیل می شود و حال و هوای ساکنین را تغییر می دهد. شما باید با سبک های دکوراسیون داخلی آشنا باشید تا بتوانید بهترین نوع را انتخاب کنید که بعد از پایان کار پشیمان نشوید.

  • تصمیم گیری و برنامه ریزی قبل از شروع کار
  • نورپردازی
  • مطالعه انواع سبک طراحی دکوراسیون
  • استفاده از طرح ها و ابزار های جدید
  • توجه به روشنایی آشپزخانه
کابینت مهرشهر
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
کناف کرجسبک مینیمال Call Now Buttonمشاوره رایگان