کورین کرج

 در کابینت کرج

کورین کرج

کورین کرج یک ماده مصنوعی مهندسی شده مثل کوارتز است. کورین از ترکیب پلیمرهای اکرلیک با سایر مواد معدنی و سنگی تولید میگردد.

مخلوط  مواد در قالبهایی برای ایجاد ورق های کورین ریخته میگردد. این ترکیب باعث خواهد شد که ویژگی و مزایای منحصر فردی نسبت به دیگر متریال ها مانند گرانیت یا مرمر و … به وجود آید.

کورین چیست؟

کورین یک نام تجاری برای یک نوع سنگ مصنوعی میباشد که توسط دوپونت در سال ۱۹۶۷ اختراع گردید. این سنگ به مرور زمان بسیار محبوب گشت.

با این حال از زمان ثبت اختراع دوپونت برندهای دیگر نسخه های خود را از این سنگ مصنوعی رو نمایی کردند.

در میزان ترکیب مواد بین تولید کنندگان مختلف تفاوت هایی وجود دارد ولی در آخر به همان سنگ کورین دست میابیم.

مصارف کورین کرج

موارد کاربرد و استفاده از سنگ مصنوعی کورین بسیار زیاد است. به طور کلی می توان از این متریال برای استفاده بر روی هر نوع سطحی استفاده کرد. اللخصوص سطوحی که بطور مداوم مورد استفاده قرار گرفته و آب ریزی زیاد بر روی آنها وجود دارد.

از عمده مصارف آن مصرف خانگی برای صفحه روی کابینت ها، دیوارپوش، سرویس های بهداشتی و ….و همچنین در مکانهای تجاری مثل مراکز بهداشتی، درمانی، آزمایشگاه‌ها، هتل، رستوران، بانک، فرودگاه و … می باشد. و امروزه در بیشتر ساختمانهای نوساز از کورین برای صفحه کابنیت و یا کانتر استفاده میگردد.

اجرای کابینت کورین

کورین به دلیل اجرای تمیز و بی نقص، قیمت مقرون به صرفه، بدون درز بودن، قابلیت اصلاح در صورت بروز هرگونه خط و خش و … انتخاب اول مشتریان برای صفحه کابینت و کانتر می باشد. همچنین در خانه و فضاهای مدرن که از آشپزخانه جزیره ای بهره برده اند،کورین بهترین انتخاب است.

از طرفی تنوع در رنگ و طرح سنگ کورین ، دست شما را در انتخاب باز گذاشته است. شما میتوانید یک سطح صاف و یکدست را انتخاب کنید و یا طرحی شبیه سنگ مرمر و یا حتی طرحی شبیه سنگ گرانیت.

این تنوع بی نظیر، کورین یا سنگ مصنوعی کابینت کورین کرج را تبدیل به منحصر به فردترین انتخاب کرده است.

مزایای کورین

  • تنوع در طرح و رنگ
  • قابلیت برش و ابزار پذیری
  • قابلیت مونتاژ و نصب آسان بدون نقاط اتصال و بدون درز
  • قابلیت خم‌ پذیری
  • ترمیم پذیری آسان
  • مقاومت بالا
  • آنتی باکتریال و ضد قارچ
  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی و مواد آلاینده
  • ضد آب و مقاوم در برابر حریق
  • کاملاً بهداشتی (دارای گواهی NSF51)

اگر قصد اجرای کورین کرج بر روی هر سطحی را دارید و در رابطه با نحوه ی اجرا، قیمت کورین ، قیمت سنگ کورین و قیمت کابینت کورین در کرج و … نیاز به مشاوره دارید، می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

۰۲۶۳۴۶۵۴۷۰۰ – ۰۲۶۳۴۶۵۴۸۰۰ – ۰۲۶۳۴۶۵۴۹۰۰ – ۰۹۱۲۳۶۲۲۰۴۵ – ۰۹۲۰۳۶۲۲۰۴۵ – ۰۹۳۰۳۶۲۲۰۴۵

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonمشاوره رایگان
error: Content is protected !!
کوارتز کرجکابینت انزو کرج