کناف مهرویلا

 در بازسازی کرج, دکوراسیون کرج

کناف مهرویلا

کناف مهرویلا چیست؟ کناف مهرویلا چه کاربردهایی دارد؟

کناف یکی از پرطرفدارترین مصالح ساختمانی به ویژه در تاسیسات ساختمانی می باشد. زیرا سقف تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی در کرج دارد استفاده از سقف قادر است به شما در رسیدن به هدف یاری کند. از طرفی سایبان سقف به علت سبک بودن می تواند در برابر زلزله بسیار مقاوم باشد.

سقف کناف در مهرویلا

کناف سقف در دکوراسیون داخلی در کرج  چیست؟ امروزه از این نوع مصالح در بخش های مختلف استفاده فراوانی می گردد. سقف کنف به عنوان گچ در مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار داده می شود وجود آنها به افرادی که در زمینه طراحی داخلی کار می نمایند این امکان را داده است که از طرح های مختلف استفاده نمایند. بیشتر در ساخت سقف خانه استفاده می شود. این محصول به نام آن نامگذاری شده می باشد در حقیقت یک سازه فلزی است که با گچ یا سیمان پوشانده می گردد. این محصول به عنوان سقف یا دیوارهای داخلی مورد استفاده قرار داده میشود و به علت سبک بودن به راحتی می توان از آن در مکان های مختلف استفاده کرد.

کناف سقفی به دلیل سبکی و مقاومت بالا در برابر زلزله و حوادث دیگر بهترین انتخاب است وآسیب کمتری به همراه دارد.آلمان اولین تولید کننده این محصول است اما امروزه بازار فروش آن بسیار رونق دارد. .

انواع کناف مهرویلا

امروزه کناف مهرویلا در دو دسته مختلف عرضه میگرود که بسته به نیاز و شرایط می توان یکی از بهترین ها را انتخاب کرد معمولا افرادی که در زمینه طراحی داخلی کار می کنند قادر هستند در انتخاب نوع به شما کمک کنند.

انواع کناف در کرج سقفی بر اساس شکل ظاهری و البته زیرساخت دو نوع می باشد:

کناف یکپارچه سقفی: در این سبک از فولاد به عنوان زیرساخت اصلی مورد استفاده قرار داده می شود و کنواف موجود با استفاده از مهره های مختلف به این زیرساخت اتصال پیدا می کند و سپس تمامی درزهای موجود آن به طور کامل پوشانده و مورد استفاده قرار داده میشود.

سقف مشبک کناف: در نوع مشبک از گچ به عنوان زیرساخت استفاده می شود و با آویزهای مخصوص آن را به سقف می چسبانند. ناگفته نماند که این نوع نصب آسان می باشد و در کمترین زمان اجرا می گردد و می تواند یکی باشد. از مهمترین مزایای آنها، و البته این نوع توری بسیار سبکتر از شبکه یکپارچه بوده و جابجایی و نصب آسانی دارد.

سقف کناف متحرک در مهرویلا

این نوع سقف های متحرک از یکسری سازه های T شکل و تایل های سقفی ساخته می گردد،

که شبکه سازه های T شکل با آویزهای قابل تنظیم به سقف اتصال می گردند و سپس تایل ها درون این شبکه قرار داده می شوند.

تایل های مورد استفاده در سقف کاذب متحرک شامل تایل های پی وی سی، آکوستیک، فلزی، گچی و انواع طلق هستند

مواد تشکیل دهنده کناف مهرویلا چیست؟

ورق‌ های کناف ساخته شده از صفحات فیبری بسیار نازک و گچ می باشد . اما کناف ساده گچی جز پرمصرف ترین نوع کناف‌ ها به حساب می اید. برای مثال بیشتر سقف کاذب کناف، از نوع ورق‌ های ساده گچی است ولی برای اجرای سقف کاذب کناف استخر و مکان هایی که از رطوبت بالایی بوردار هستند؛ از کنافی مورد استفاده قرار می  دهند که سطح آن با یک لایه پی وی سی، روکش دار شده است. برای اجرای سقف کاذب کناف، ابتدا ورق‌ ها گالوانیزه و آویز هایی به سقف اصلی اتصال می دهند و سپس با استفاده از پیچ ورق های کناف را یکی یکی متصل می‌ سازد. در حال حاضر ورق‌ های کناف ساده، عایق در ضخامت ۶٫۵ میلیمتری، ۹٫۵ میلیمتری، ۱۲٫۵ میلیمتری و ضخامت ۱۵ و ۱۸ میلیمتری به تولید می رسند.

طراحی سایت در کرج

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
کناف گلشهرمراحل دکوراسیون کرج Call Now Buttonمشاوره رایگان