کناف مهرشهر کرج

 در بازسازی کرج, دکوراسیون کرج

اگر شما هم به فکر بازسازی منزل خود هستید و قصد زیباسازی سقف خانه را دارید، بهترین گزینه برای شما طراحی کناف است. گروه دکوراسیون داخلی دکولوکس با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت شما را برای اجرای کناف مهرشهر کرج همراهی می کند. پس اگر برای اجرای کناف سقف خانه خود در مهرشهر کرج به یک کناف کار نیاز دارید، با همکاران ما در دکولوکس تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

کناف مهرشهر

کناف مهرشهر

بیشتر بخوانید: کناف کرج

کناف مهرشهر چیست و انواع آن کدام است؟

کناف مهرشهر نوعی سقف کاذب است که در داخل آن هالوژن و گچبری های خاص به کار برده می شود. این متریال گزینه مناسبی برای تغییر دکوراسیون خانه و تازه کردن فضای خانه و محل کار می باشد.

کناف ها دارای ضخامت های متفاوتی هستند که برای طرح های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ضخامت های مختلف کناف مهرشهر به شرح زیر تولید و به بازار عرضه می شود:

کناف مهرشهر با ضخامت 6 میلی متر

کناف های با ضخامت 6 میلی متر به منظور اجرای طرح های منحنی و قوس دار مورد استفاده قرار می گیرد. این ضخامت برای ساخت دیوار و یا سقف صاف اصلا استفاده نمی شود.

سقف کناف با ضخامت 10 میلی متر

از پنل های کناف مهرشهر با این ضخامت برای طرح هایی مورد استفاده قرار می گیرد که انحنای زیادی دارند. گفتنی است که استفاده از کناف با ضخامت 10 میلی متر برای اجرای کناف و سقف کناف مناسب نیست.

صفحات کناف با ضخامت 12 میلی متر

کناف هایی با ضخامت 12 میلی متر برای ساخت دیوارهای کاذب جدا کننده کناف و غیر باربر، دیوار کناف پوششی، کناف سقف دکوراتیو و یا ساده مورد استفاده قرار می گیرد.

پنل های کناف با ضخامت 15 و بالاتر

قسمت هایی که به مقاومت بالایی نیاز دارند و باید استحکام بیشتری داشته باشند از صفحات کناف با ضخامت 15 میلی متر و بالاتر استفاده می شود. هم چنین این صفحات را می توان برای قسمت هایی که احتمال برخورد اجسام خارجی وجود دارد استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: کابینت کرج

انواع سقف کناف مهرشهر در کرج

سقف کناف مهرشهر برای استفاده در دکوراسیون داخلی انواع مختلفی دارد که در فضاهای مختلف کاربری متفاوتی دارد. در ادامه به معرفی انواع سقف مهرشهر کرج می پردازیم:

سقف کناف ثابت

سقف های کناف ثابت با استفاده از یک زیرساز معلق به جنس گالوانیزه با مقاطع ناودانی شکل ساخته می شود که پنل های گچی یک لایه یا دولایه با استفاده از پیچ بر روی سقف کناف نصب می شود.

در این نوع کناف میان تایل های نصب شده بتونه کاری می شود و در نهایت یک سقف یکدست و بدون هیچ درز و شکافی حاصل می شود.

سقف کناف طرح دار یا دکوراتیو در مهرشهر کرج

پنل های طرح دار کناف با توجه به طرح های متنوعی که دارند برای محیط ها و فضاهای مختلف به کار برده می شوند. از انواع آن ها نیز به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • سقف های کنافی گنبدی شکل در مهرشهر کرج
  • سقف های کاذب تونلی در مهرشهر
  • سقف های کناف با حاشیه ساده
  • سقف های کناف با نور مخفی در حاشیه
  • سقف های کنافی کمانی
  • سقف های کاذب کنافی منحنی و قوسی

بیشتر بخوانید: بازسازی کرج

سقف کناف متحرک

سقف های کناف متحرک متشکل از سازه های تی شکل و پنل هاب سقفی هستند که سازه های تی شکل بوسیله آویز قابل تنظیم به سقف متصل می شوند و پنل ها درون آن قرار می گیرد.

تایل هایی که در این نوع سقف کاذب استفاده می شود عموما از جنس پی وی سی، آکوستیک، فلزی، گچی و انواع طلق می باشد.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
طراحی سه بعدی کرجدکوراسیون مهرشهر Call Now Buttonمشاوره رایگان