کناف در درختی کرج

 در بازسازی کرج, دکوراسیون کرج

کناف در درختی کرج

کناف در درختی کرج یا سقف کاذب ، یک نوع پوشش دیواری است که برای پوشاندن سقف اتاق ها و فضاهای داخلی استفاده می شود . این نوع پوشش ، از جنس یک ماده سبک و مقاوم به نام گچ تشکیل شده است .

کناف سقف ها در طراحی داخلی فضاهای مختلف از جمله خانه ها ، دفاتر کار ، فروشگاه ها و … استفاده می شود . این نوع پوشش به دلیل ویژگی های زیبایی ، مقاومت و قابلیت حمل و نصب آسان در بسیاری از محیط های داخلی مورد استفاده قرار میگیرد . علاوه بر این کناف سقف ها می توانند به عنوان یک راه حل برای پنهان کردن لوله ها ، سیم کشی های برق و سایر تجهیزات داخلی استفاده شوند . با توجه به محبوبیت این نوع این نوع سقف ها در دکوراسیون داخلی انواع مختلفی از آنها در بازار وجود دارد که در طرح ها ، اندازه ها و رنگ های مختلف هستند .

 

 

سقف کاذب نیز همانند کناف سقف، یک نوع پوشش دیواری است که برای پوشاندن سقف اتاق ها و فضاهای داخلی استفاده می شود. اما با تفاوت اینکه سقف کاذب از جنس موادی مانند PVC، فلز و چوب تشکیل شده است.

اجزای تشکیل دهنده کناف چیست؟

کناف ها به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدامشان ترکیب بندی خاص خودشان را دارند:

  • RG صفحات گچی معمولی روکش دار:

این نوع از صفحات ساختاری ساده برخوردارند و بیشتر برای مصارف معمولی مورد استفاده قرار داده میشوند.

  • MR صفحات گچی که در برابر رطوبت مقاوم هستند:

این صفحات را بیشتر در مناطقی استفاده می کنند که از رطوبت بالایی برخوردار می باشند. همچنین مکان هایی مانند استخر ها و … هم که رطوبت بالایی دارد بهتر است تا از این نوع صفحات گچی استفاده گردد.

  • FR صفحات گچی که در برابر حریق مقاوم هستند:

در مکانهایی که ممکن است وقوع حریق زیاد باشد بهتر است تا از این نوع صفحات مورد استفاده قرار داده شود. بر روی ستون ها و مکان هایی مانند موتور خانه ها جا هایی می باشند که باید از این نوع پنل ها استفاده کرد.

  • FM صفحات مقاوم در برابر آتش و رطوبت:

مهندسی به کار رفته در این نوع صفحات پیشرفته تر بوده و به مراتب از انواع دیگر گران تر می باشد. این صفحات همانطور که از اسمش مشخص می باشد در برابر رطوبت و آتش مقاوم هستند.

اجرای دکور کناف در درختی

از مهم ترین قسمت هایی که قادر هستیم با کناف ایجاد کنیم دکور های دیواری می باشد.

دکور های دیواری از قابلیت های مختلفی برخوردار می باشد و قادر هستید آن را با دیگر متریال های دکوراسیون داخلی ترکیب نمایید

در ابتدا مهم می باشد طراحی سه بعدی توسط طراح معمار برای شما صورت بپذیرد تا قبل از اجرای دکور قادر باشید نهایی شده ی آن را مشاهده کنید

دکور باید طبق سبک طراحی محیط دکوری ظریف با عمق کمتر از 7 سانتی متر روی دیوار ایجاد گردد

 

از دیگر خدمات دکولوکس گروپ : کورین کرج ، کابینت ارزان کرج ، پارکت کرج ، کناف باغستان ، دکوراسیون مهرشهر ، پوستر کرج ، کناف کرج

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
نقاشی ساختمان کرجهمه ما میدانیم که اقدام برای بازسازی خانه و نوسازی آن تصمیم بسیار بزرگی می باشد که با توجه به عوامل مختلفی مانند میزان بودجه در Call Now Buttonمشاوره رایگان