کمد دیواری

 در کمد دیواری کرج

یکی از مهمترین نکاتی که بسیاری از خانم ها هنگام انتخاب منزل مورد توجه قرار می دهند، کمد دیواری می باشد.
کمد دیواری کرج از دیرباز در خانه های مختلف اجرا می شده است. امروزه با توجه به مینیمایزیشن بیشتر المان های معماری، کمد مستقل تقریباً از ملزومات اتاق خواب کنار گذاشته شده است. تنها چندین کشو با سرویس خواب در اتاق ها چیده می شود، نقش اصلی را در فراهم کردن فضای کمد، کمد دیواری بر عهده دارد.

کمد دیواری کرج

به خاطر نقش کمد های دیواری در منازل، امروزه به زیبایی و کارایی آنها بسیار اهمیت داده می شود. همان طور که کاملاً واضح است، کمد دیواری درون دیوار است. عموماً تنها چشم انداز کمدهای دیواری درب آنها می باشد، البته باید به یاد داشته باشیم که نحوه ی طبقه بندی و متریال به کار رفته در درون کمددیواری برای کارایی کمد دیواری کرج بسیار مهم می باشد.

بهترین جنس برای کمد دیواری کرج چیست؟

امروزه در دنیای مدرن استفاده از ام دی اف، یکی  از متداول ترین و رایج ترین جنس ها برای ساخت کمددیواری کرج است. استفاده از mdf برای کمد دیواری به این صورت است که بدنه کار از این جنس بوده و نما با استفاده از ورق پوشانده می شود. گفتنی است که جنس به کار برده شده در کمد دیواری کرج به نوع طراحی نیز بستگی دارد.

به طور مثال، در طرح های مدرن برای ساخت کمد دیواری استفاده از چوب طبیعی بسیار زیباتر و چشم نوازتر است. هرچند که استفاده از چوب طبیعی گرانتر خواهد بود اما جلوه بسیار زیادی دارد. هم چنین برای ساخت کمد دیواری کرج در طرح کلاسیک، بهتر است از ام دی اف با روکش ورق استفاده شود.

انواع مدل کمد دیواری کرج

کمد دیواری ها با توجه به نوع کاربری و فضایی که قرار است در آن نصب شوند، انواع مختلفی دارند. برای سفارش و ساخت کمد دیواری لازم است اطلاع داشته باشید که به چه منظور و برای چه فضایی قصد ساخت کمد دیواری کرج دارید.

کمد دیواری در کرج

مدل کمد دیواری کرج با آینه

برای اتاق خواب ها بهتر است از کمد دیواری با رنگ قهوه ای استفاده کنید که با گرما بخشیدن به فضا، حس بهتری به شما انتقال دهد. هرچه رنگ کمد دیواری ها با سایر لوازم اتاق خواب در یک طیف رنگی باشد، فضا یکدست و منظم تر به نظر می رسد. برای این گونه کمد دیواری ها، استفاده از آینه بلند بسیار زیباتر و جلوه بیشتری دارد. با استفاده از آینه در کمد دیواری کرج دیگر نیازی به نصب جداگانه آینه در اتاق ندارید و اینگونه در فضا صرفه جویی کرده اید.

مدل کمد دیواری یکپارچه و سرتاسری

این مدل از کمد دیواری ها بسیار مناسب برای فضاهای کلاسیک خواهد. به دلیل سادگی در طراحی ساده این مدل از کمد دیواری ها، برای استفاده در فضاهای مدرن نیز کاربرد خواهد داشت. این کمد دیواری ها با داشتن 4 کشو در اطراف، فضای مناسبی برای سایر وسایل و لباس ها خواهد بود.

کمد دیواری های قفسه دار کرج

از کمد دیواری های قفسه دار برای کسانی استفاده می کنند که تمایل دارند چند وسایل تزئینی و یا مورد علاقه خود را در قفسه و دید نگهدارند.

کمدی دیواری هایی با آینه های سراسری

کمد دیواری هایی که دارای آینه های سراسری هستند، گزینه مناسبی برای خانه های کوچک با نور کم هستند.
استفاده از آینه در فضا می تواند موجب بزرگتر دیده شدن فضا نیز شود.

کمد دیواری کشویی 

: یکی از ویژگی های بارز این نوع کمدها دارا بودن ابعاد کوچک می باشد در حقیقت این مدل کمدها را قادر هستید به تنهایی استفاده کنید. در صورت نداشتن فضای کافی استفاده از این مدل ها گزینه بسیار مناسبی به حساب می ایند.

طراحی داخل کمد دیواری

طراحی داخل کمد دیواری ، مثل بقیه دکوراسیون کاملاً انتخابی می باشد، اما اگر کمددیواری درون اتاق شماست، باید بعضی نکات را مورد توجه قرار دهید، مثلاً حتماً از رگال برای چوب لباسی هایتان استفاده کنید، این تقریباً تنها راه دسترسی راحت به لباس هایی است که نیاز به اتو دارند.

کمد دیواری کرج

با در نظر گرفتن رگال، می توان گفت که بقیه طبقه بندی کاملاً دل به خواه می باشند، حتی می توان درون کمد دیواری کرج یا بر روی آن از فضایی مختص تلویزیون استفاده کرد.

 

انواع جنس کمد دیواری

  • کمد دیواری چوبی
  • کمد دیواری های گلاس
  • کمد دیواری ام دی اف
  • کمد دیواری ممبران
  • کمدی دیواری پی وی سی
  • کمد دیواری پلی اورتان
  • کمد دیواری انزو
  • کمد دیواری ملامینه
  • کمد دیواری فلزی

درب کمد دیواری کرج

برای طراحی درب کمد دیواری باید دکوراسیون داخلی محل را مورد توجه قرار داد، به جز آن سلیقه مالک بسیار تاثیرگذار است. تقریباً هر جنسی که مد نظر شما باشد برای این منظور قابل اجرا می باشد،

کمد دیواری کرج

کمد دیواری های MDF ، هایگلاس ، ممبران ، تمام چوب و …
همه و همه قابلیت اجرا به عنوان کمد دیواری کرج را دارند،
راجع به مزایا و محدودیت های هر یک از این انواع در مقاله کابینت کرج توضیح داده شده است

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

error: Content is protected !!
کمد ریلی کرجکناف باغستان Call Now Buttonمشاوره رایگان