پارکت کرج

 در Uncategorized

پارکت کرج

پارکت چیست

پارکت کرج صفحات نازک چوبی و لایه های مسطحی مباشند که برای کاور کردن سطح زمین بکار میرود. از پارکت ها برای پوشاندن کف منازل، ساختمان ها، مکان های تجاری و فروشگاه ها استفاده می شود. از چوب درختان متفاوتی از جمله بلوط، کاج، افرا، بامبو و زبان گنجشک برای ساخت پارکت استفاده می شود. نصب این صفحات چوبی توسط نصابصورت میگیرد پارکت ها به دلیل زیبایی که دارند به سرعت در بین افراد محبوب شده است

انواع پارکت کرج

پارکت لمینت

این نوع پارکت از چند لایه مواد ترکیبی فشرده ساخته میشود که یکی از آن‌ها چوب باشد. با این حال، روی سطح خارجی لمینت‌ها، طرح و نگاری از چوب وجود دارد. امروزه پارکت لمینت به دلیل بافت خاص، عایق‌بودن و دوام بالا، به یک کفپوش محبوب بین افراد شناخته  شده است.

پارکت تمام چوب

این نوع پارکت‌ها عمر طولانی‌تری نسبت به دیگر پارکت ها دارند و از ظاهری شیک برخوردار میباشند این نوع از پارکت‌ها از چوب درختان ساخته می‌شوند و برای افرادی که مشکل صدا و گرما دارند مناسب است. نکته مهم در مورد این نوع از پارکت این میباشد که می‌توانید این نوع از پارکت‌ها را هر اندازه که می‌خواهید سمباده‌کاری کنید و مثل روز اول برق بیاندازید.

پارکت ضد آب

از آنجا که پارکت از چوب تهیه می‌شود، می‌توان به راحتی حدس زد که  یکی از دشمنان اصلی این نوع از کف‌پوش‌ها اب است. به همین دلیل پارکت‌های ضد آب به بازار عرضه شده‌اند تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. این توع پارکت‌ها در محیط‌هایی مانند سرویس بهداشتی یا آشپزخانه بکار میروند بنابراین افرادی که تمایل دارند از زیبایی پارکت در آشپزخانه و سرویس بهداشتی بهره ببرند، می‌توانند با خیال راحت از این نوع پارکت ها استفاده کند

پارکت پلاستیکی

پارکت پلاستیکی در واقع همان کفپوش پلاستیکی میباشد که به اشتباه به عنوان پارکت پلاستیکی سرزبان ها افتاده است. این نوع از کفپوش ها خطرات زیادی بر سلامتی انسان ها میرساند. مواد مضر و شیمیایی که در این نوع کفپوش ها استفاده شده در زمان آتش سوزی آزاد می شود و مشکلات تنفسی زیادی بوجود می آورد همچنین این کفپوش ها با محیط زیست سازگار نمیباشد و در صورتی که بخواهید آنها را تعویض کنید قابل استفاده نیستند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonمشاوره رایگان
error: Content is protected !!
کناف کرج