آسمان مجازی کرج

 در بازسازی کرج, دکوراسیون کرج

گروه طراحی دکوراسیون داخلی کرج دکولوکس با چندین سال سابقه در زمینه بازسازی و تغییر دکوراسیون منزل آماده خدمت رسانی در زمینه اجرای انواع آسمان مجازی کرج می باشد.

گروه دکولوکس با بهره گیری از کادری مجرب شما را در امر اجرا و نصب  انواع طرح سقف کاذب ( آسمان مجازی و سقف کشسان کرج ) همراهی می کنند. برای دریافت خدمات در این زمینه با همکاران ما در مجموعه دکولوکس در تماس باشید.

"<yoastmark

آسمان مجازی چیست؟

همانطور که گفتیم آسمان مجازی از انواع مدرن در سقف های کاذب می باشند که در طراحی های جدید نیز بسیار مورد استقبال قرار می گیرند.

این دسته از سقف ها متشکل از صفحات ولکسی گلاس هستند که از طریق چاپ  به شکل تایل های آسمان مجازی تولید می شوند.

با کنار هم قرارگیری این تایل ها، طرح های زیبای یک آسمان مجازی ایجاد می شوند.

این متریال خاصیت ضد گرد و خاک داشته و در صورت نشستن گرد و خاک روی آن ها، به راحتی با یک دستمال خیس پاک می شوند.

این تایل ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند که هر کدلم بسته به اندازه تایل، در ضخامت های 2، 4 و 6 میلی متر تولید می شوند.

آسمان مجازی قابل اجرا در قسمت سقف ساختمان های تجاری، آشپزخانه های منازل مسکونی، استخرها و یا ساختمان های پزشکی قابل نصب می باشند.

"<yoastmark

چاپ آسمان مجازی کرج

از دیگر خدمات گروه طراحی دکوراسیون داخلی دکولوکس، اجرای آسمان مجازی در کرج است.

این مجموعه در کنار طراحی نقشه سقف کاذب آسمان مجازی و یا سقف کشسان، در سریع ترین زمان ممکن طرح تاییده شده را در محل مورد نظر شما اجرا خواهد کرد.

چاپ طرح های تایید شده برای آسمان مجازی نیز از انواع خدمات همکاران ما در این مجموعه است.

"<yoastmark

قیمت آسمان مجازی کرج

برای اطلاع از قیمت اجرای آسمان مجازی با همکاران ما در گروه طراحی دکوراسیون داخلی دکولوکس تماس بگیرید و با دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان، بهترین خرید را برای فضای مورد نظر خود انجام دهید.

پس از انتخاب طرح مورد نظر شما، همکاران ما برای اندازه گیری و برداشتن پلان به محل مورد نظر شما در خانه و یا محل کارتان اعزام می شوند.

پس از نقشه برداری و آگاهی از متراژ محل مورد نظر و میزان متریال مورد استفاده، قیمت نصب آسمان مجازی به شما ارائه خواهد شد.

همچنین هزینه چاپ آسمان مجازی بر اساس طرح انتخابی مورد نظر شما و ابعاد و اندازه طرح، متغیر خواهد شد.

"<yoastmark

نصب آسمان مجازی

مجموعه دکوراسیون داخلی دکولوکس با بیش از یک دهه تجربه در اجرای بازسازی و تغییر دکوراسیون و نصب آسمان مجازی در کرج شما را برای داشتن فضایی جدید و زیبا همراهی می کند.

آسمان مجازی در قسمت های مختلف خانه مثل آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی و سرویس ها قابل نصب و اجرا هستند.

نورپردازی و استفاده از نورهای مخفی در سقف های کاذب، آسمان مجازی و سقف های کشسان از دیگر خدمات گروه دکوراسیون داخلی دکولوکس می باشد که برای دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر شما قابل اجرا می باشند.

جنس آسمان مجازی کرج

آسمان های مجازی یا تایل مجازی از جنس ورق های پلکسی گلاس می باشند.این ورق ها خاصیت ضد گرد و غبار داشته و حتی پس از مدت طولانی هم به راحتی با استفاده از دستمال نمدار در کوتاهترین مدت دوباره تمیز میگردنداین تایل ها با توجه به مکان نصب ، ابعاد تعیین شده در ضخامت های 2 ،4 و 6 میلی متر به تولید می رسند.

"<yoastmark

انواع طرح آسمان مجازی در کرج

در دکوراسیون های طرح جدید، استفاده از انواع سقف های کاذب در طراحی دکوراسسیون داخلی بسیار استفاده می شود.

سقف های کاذب و آسمان مجازی ها با عمق و بعد دادن به فضا موجب بزرگتر به نظر رسیدن فضا می شوند.

سقف هاب کاذب در انواع گوناگونی طراحی و تولید می شوند که یکی از پرطرفدار ترین آن ها، آسمان مجازی و سقف های کشسان هستند که بسیار رایج شده اند.این سقف های یک روش جدید برای نورپردازی محیطی نیز به حساب می آیند.

جهت اطلاع شما برای انتخاب و دیدن صفحات دکوراسیون کرج، بازسازی کرج، کابینت کرج به راحتی چند کلیک می توانید از لینک های مربوطه دیدن فرمایید و تصمیم بگیرید. 

"<yoastmark

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

سقف کشسان کرج بازسازی بنا کرج مشاوره رایگان